شرکت دامیران، گروه دامیران

درباره گروه دامیران چه می دانید؟ گروه دامیران اولین و تنها تولید کننده نرم افزارها و برنامه های فارسی جیره نویسی دام، طیور، اسب و آبزیان

ما افتخار داریم برای اولین بار در ایران و جهان نرم افزارهای فارسی جیره نویسی با قدرت تنظیم خودکار تهیه کنیم. تنظیم خودکار جیره و پشتیبانی رایگان علمی و فنی از مشخصات نرم افزارهای جیره نویسی گروه دامیران هست.

تنظیم کاملا خودکار جیره، نوشتن جیره در کمتر از یک دقیقه، عدم نیاز به هیچ گونه جدول یا اطلاعات دیگر، پشتیبانی قوی در مورد نوشتن جیره. با نرم افزارهای فارسی جیره نویسی ما هم جیره دامهای خود را بنویسید و هم در مدت بسیار کوتاهی جیره نویسی را هم بصورت علمی و هم کاربردی یاد می گیرید.

بدلیل وجود قابلیت تنظیم خودکار، استفاده از نرم افزارهای جیره نویسی گروه دامیران برای همه میسر هست. فقط کافی هست نوع حیوان را انتخاب کرده و خوراکهای موجود را از لیست انتخاب کرده و بقیه را به ما بسپارید.

راهنمائی کاربران جهت نوشتن جیره، راهنمائی کاربران در مورد نحوه اجرای جیره ها، ارائه آپدیت ها، ارائه فایل نمونه جیره ها، ارائه فایل ویدئوی آموزشی، ارائه فایل راهنمای متنی، راهنمائی کاربران جهت خرید اقلام خوراکی، بررسی رایگان علمی و فنی جیره های نوشته شده توسط کاربران و هرگونه اطلاعات تغذیه ای که کاربران از ما بخواهند در اختیار آنها قرار می گیرد.

با توجه به اینکه در هنگام تنظیم خودکار، نرم افزار همه مسائل از قبیل نیازهای حیوان، محدودیت خوراکها، قیمت خوراکها و … را در نظر می گیرد، لذا براحتی می توانید با اطمینان کامل با استفاده ازتنظیم خودکار جیره نویسی کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

گروه دامیران تا هر موقع که کاربران نیاز داشته باشند بصورت علمی و فنی جیره های نوشته شده توسط کاربران را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل تا زمان رفع آن راهنمائی های لازم به کاربران ارائه می شود.

محصولات دامیران:

گروه دامیران در سایر سایتها و شبکه های مجازی

برنامه نویس:

دکتر حمید محمدزاده