بنده بصورت تجربی دامداری میکنم و سواد دانشگاهی مربوطه را ندارم، آیا می توانم از نرم افزارهای جیره نویسی گروه دامیران استفاده کنم؟

بدلیل زبان فارسی، وجود فایلهای آموزشی و از همه مهمتر وجود تنظیم خودکار، استفاده از نرم افزارهای جیره نویسی گروه دامیران برای همه اعم از دامدار، دانشجو، کارشناس و حتی اساتید دانشگاهی براحتی میسر هست.

مزیت نرم افزارهای جیره نویسی فارسی گروه دامیران چیست؟

تنظیم کاملا خودکار جیره، نوشتن جیره در کمتر از یک دقیقه، عدم نیاز به هیچ گونه جدول یا اطلاعات دیگر، پشتیبانی قوی در مورد نوشتن جیره. با نرم افزارهای فارسی جیره نویسی ما هم جیره دامهای خود را بنویسید و هم در مدت بسیار کوتاهی جیره نویسی را هم بصورت علمی و هم کاربردی یاد می گیرید.

من تازه کار دامداری را میخواهم شروع کنم و هیچ اطلاعاتی راجب جیره نویسی ندارم. آیا براحتی می توانم از نرم افزار استفاده کنم؟

بدلیل وجود قابلیت تنظیم خودکار، استفاده از نرم افزارهای جیره نویسی گروه دامیران برای همه میسر هست. فقط کافی هست نوع حیوان را انتخاب کرده و خوراکهای موجود را از لیست انتخاب کرده و بقیه ر ابه ما بسپارید.

گروه دامیران چه پشتیبانی هائی در کنار نرم افزار ارائه می دهد؟

راهنمائی کاربران جهت نوشتن جیره، راهنمائی کاربران در مورد نحوه اجرای جیره ها، ارائه آپدیت ها، ارائه فایل نمونه جیره ها، ارائه فایل ویدئوی آموزشی، ارائه فایل راهنمای متنی، راهنمائی کاربران جهت خرید اقلام خوراکی، بررسی رایگان علمی و فنی جیره های نوشته شده توسط کاربران و هرگونه اطلاعات تغذیه ای که کاربران از ما بخواهند در اختیار آنها قرار می گیرد.

آیا کسانی که اطلاعتی راجب تغذیه و جیره نویسی ندارند می توانند از نرم افزارهای جیره نویسی گروه دامیران استفاده کنند؟

با توجه به اینکه در هنگام تنظیم خودکار، نرم افزار همه مسائل از قبیل نیازهای حیوان، محدودیت خوراکها، قیمت خوراکها و … را در نظر می گیرد، لذا براحتی می توانید با اطمینان کامل با استفاده ازتنظیم خودکار جیره نویسی کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

بنده با نرم افزار براحتی جیره را تنظیم کرده ام اما مطمئن نیستم که آیا اشکالی دارد یا نه.

گروه دامیران تا هر موقع که کاربران نیاز داشته باشند بصورت علمی و فنی جیره های نوشته شده توسط کاربران را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل تا زمان رفع آن راهنمائی های لازم به کاربران ارائه می شود.

آیا در هنگام استفاده از برنامه های جیره نویسی نیاز به جداول خوراک یا مشخصات خوراک داریم؟

احتیاجات حیوان توسط نرم افزار محاسبه می شوند و مشخصات تمام خوراکها نیز در نرم افزار وجود دارد. لذا کاربران هیچ نیازی به جداول احتیاجات مواد غذائی، جدول ترکیبات شیمیائی خوراک و حتی جداول محدودیت مصرف خوراکهای دام و طیور ندارند.

آیا امکان افزودن خوراک جدید به نرم افزار جیره نویسی وجود دارد؟

بله. کاربران می توانند به تعداد دلخواه خوراک به نرم افزار اضافه کنند و یا مشخصات خوراکهای موجود را براساس اطلاعات کاتالوگ یا نتایج آزمایشگاه تغییر دهند.

محصولات گروه دامیران: